​Чи домовляться про мир у Лондоні?

Вже не пам’ятаю, скільки разів казав і писав, що у війні наближається момент істини. Ця війна взагалі складається з суцільних моментів істини. Але ж він знов наближається. Черговий. Його навіть Д. Трамп анонсував, коли пообіцяв презентувати публічно свій «мирний план».


Це пов’язано з другим раундом переговорів України, США та ЄС стосовно припинення бойових дій, які плануються у Лондоні на цю середу 23.04.2025р. І Трамп, який щиро вірить, що він є найкращім мирним переговорником у Всесвіті, вважає, що у Лондоні можуть бути досягнені практичні результати. Про які спочатку росію повідомлять телефоном, а потім за черговою дозою захвату від «російської величі» туди відправиться аватар Трампа С. Віткофф.

Насправді, результати таки будуть. Наведу ті, що є практично гарантованими:

1. Все, що складеться позитивного, Трамп припише собі. У всьому негативному будуть винні Дж. Байден, Україна на чолі з В. Зеленським та ЄС. росія і путін ні в чому винними не будуть.

2. У будь-якому випадку США почнуть згортати свою підтримку України — збройову, фінансову, розвідувальну. Не різко припиняти, а саме поступово згортати. Подивимося, наскільки впливове легендарне американське лобі ВПК, чи зможе воно добитися хоча б продажу Україні зброї через посередників.

3. Білий Дім спробує визнати Крим російським. Саме спробує, бо йому треба змінити рішення Конгресу ще часів анексії Криму, яке забороняє таке визнання. І не факт, що у Трампа все вийде легко.

4. У будь-якому випадку США почнуть потихеньку відновлювати бізнесову співпрацю з недоімперію. Бо росія їм потрібна. Штати Трампа бачать себе щось на зразок брудних копів на районі. А росія для них — кримінальне угрупування відморозків, яке треба нацькувати на місцевий бізнес (ЄС), щоб примусити ЄС піти під копівський дах США.

Тобто, Трамп або розповідає про те, який чудовий «мирний план» він вигадав і протиснув. Або заявляє про відхід від «мирного процесу», бо його не поважають і миру не хочуть. Але те, що я навів вище, він реалізувати спробує.

Трамп діє не в інтересах путіна, а у власних і американських, як він їх розуміє. Наприклад, можливе визнання Штатами Криму російським — це для того, щоб потім можна було нав’язувати визнання американською Гренландії, або навіть Канади. Ще раз повторюю: Трамп — не агент путіна, вони — однодумці і партнери у зламі світового порядку. Їх співпрацю може бути зруйновано лише за наявності декількох факторів, яких зараз не спостерігається (з’являться — розповім).

Стосовно визнання Україною окупованих територій російськими фактично, але не юридично. Це означає, що росія має право робити там що завгодно: будувати якісь небезпечні підприємства, переселяти велику кількість людей, заводити туди іноземний бізнес, а Україна втрачає право якось протидіяти цьому. Лише фіксувати і писати дипломатичні ноти.

Особисто я вважаю, що вірогідність реальної домовленості про припинення бойових дій у Лондоні, на яку погодиться і кремль — не більше 30%. Бо недоімперія ще не вичерпала свій наступальний потенціал (це може статися ближче до зими 2025 року), і вона готова і хоче воювати. Але заяв і розмов навколо буде багато. Значно більше, ніж практичних результатів.

Alexandr Kochetkov, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Alexandr Kochetkov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.