Сюрприз для Порошенко: любимым блюдом украинцев оказался коктейль Молотова

k molotova

 
Когда Порошенко говорил, что Майдан – это технология, он совершенно не думал о том, что люди, выходившие на Майдан, так не считали и мотивацией протеста было свержение бандитской власти казнокрада и уголовника януковича, а никак не избрание Порошенко президентом. Потому они во время революции (как, в общем, и сегодня во время войны) всю заботу о развитии протеста возложили на себя. И это украинцы возили на Грушевского шины.


Как оказалось, с мнением Порошенко не согласен и Google. Когда система подбивала самые популярные запросы 2013 года, оказалось, что украинцы чаще всего в поисковике искали рецепты приготовления коктейля Молотова. И хотя поиск этого популярного запроса Google отнес к категории кулинарных рецептов, суть самого запроса это не меняет.

Так что власти, которая нынче пытается уговорить украинцев на то, что граждане должны обреченно согласится на диктатуру от Порошенко независимо ни от чего, следует помнить, что практически в каждом доме, где есть интернет, уже знают большое количество приготовлений коктейлей Молотова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.