​У США запустили супутник, який шукатиме нові планети у Космосі

Ракету-носія Falcon 9, яка має доставити на орбіту космічний телескоп TESS Національного аерокосмічного агентства США, запустили в середу. Телескоп є першою високопріоритетною науковою місією компанії SpaceX для НАСА. Запуск було затримано на два дні через технічний збій у системі керування ракетою, повідомляє «Голос Америки».


Супутник екзопланетного транзитного спостереження (TESS), який отримав прізвисько «мисливець за планетами», був запущений зі станції ВПС США на мисі Канаверал, штат Флорида, о 18:51 за нью-йоркським часом, розпочавши відлік для дворічного пошуку нових світів, які кружляють навколо зірок поза нашою Сонячною системою і на яких може існувати життя.

Бустер головного ступеня успішно відокремився від верхнього ступеня ракети і повернувся на Землю на автокеруванні до безпілотного десантного судна, яке плаває в Атлантиці.

Перший ступінь, який може бути використаний для майбутніх рейсів, надійно приземлився на океанській платформі, повідомляють на NASA TV.

Супутник TESS показаний у концептуальній ілюстрації. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.