​Удруге в історії людства космічний корабель, зроблений на Землі, увійшов у міжзоряний простір

Тільки вдруге в історії об'єкт, зроблений людськими руками, ввійшов у міжзоряний простір, повідомляє Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА) США. Космічний корабель НАСА Voyager 2 вийшов за межі геліосфери – захисної бульбашки магнітних полів і плазми, які оточують Сонце, говориться на сайті американської урядової агенції, передає «Голос Америки».

«Для мене це надзвичайно цікавий час для історії дослідження космосу, – заявила на прес-конференції у Вашингтоні Джорджія Денолфо, астрофізик НАСА. – Ми можемо дивитися на галактику через хмарні лінзи нашої геліосфери, і тепер ми можемо зробити крок за межі разом із Voyager».


Voyager 2 не є першим космічним апаратом, який вийшов за межі геліосфери: Voyager 1 перетнув межу в 2012 році. Обидва космічні апарати були запущені в 1977 році, і з тих пір стабільно входили в невивчені космічні території. Voyager 2 був запущений першим, і це зараз найтриваліша місія НАСА. Він несе робочий інструмент, який забезпечить перші в своєму роді спостереження за природою цього виходу в міжзоряний простір, повідомляє НАСА.

Фото NASA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.