Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією розглянув питання незаконної забудови на території Київського національного університету ім. Т.Шевченка

NT size=2>На засіданні Комітету зазначалося, що справа стосується 57 га землі, виділеної університету Київською міською радою в постійне користування і яка була незаконно передана попереднім керівництвом цього навчального закладу приватним структурам під забудову. Зокрема, йдеться про приватні підприємства "Столиця", "Промжитлобуд", "Т.М.М.", "Побутрембуд" та "Інтернафтогазбуд", які уклали з університетом інвестиційні договори з грубим порушенням законодавства і розпочали на орендованих ділянках незаконні будівельні роботи.

Народні депутати наголошували, що в рішенні Комітету від 15 жовтня 2008 року на ім´я Генпрокурора України було направлено звернення для вжиття невідкладних заходів щодо припинення зловживань. Відповідні матеріали були направлені також до МВС України та Київському міському голові. Комітет постійно тримав на контролі вирішення цього питання, про що свідчить ще п´ять звернень на ім´я Генерального прокурора.

Однак ректорат університету в листі на ім´я голови Комітету Ігоря Калєтніка поінформував, що Генпрокуратура затягує судові процеси. В ньому, серед іншого, зазначалося, що "в судовому засіданні представником Генеральної прокуратури в усіх справах було заявлено клопотання про перенесення розгляду справи". Враховуючи соціальну напругу, наголошувалося на засіданні Комітету, затягування судових процесів навколо комерційної забудови університетської землі викликає цілком об´єктивну тривогу. Водночас Генпрокурора відкидає звинувачення в затягуванні процесу, а деякі зволікання обґрунтовує необхідністю додаткових перевірок, спричинених зацікавленістю в справі значного кола осіб.

За підсумками обговорення, Комітет ухвалив рішення "звернути увагу керівництва Генеральної прокуратури на бездіяльність, невиконання рішення Комітету від 15 жовтня 2008 року та відсутність її представника на засіданні Комітету і рекомендував притягнути винних працівників до дисциплінарної відповідальності".

За повідомленням Інформаційного управління ВР України

Наступна стаття »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.