Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією розглянув питання незаконної забудови на території Київського національного університету ім. Т.Шевченка

NT size=2>На засіданні Комітету зазначалося, що справа стосується 57 га землі, виділеної університету Київською міською радою в постійне користування і яка була незаконно передана попереднім керівництвом цього навчального закладу приватним структурам під забудову. Зокрема, йдеться про приватні підприємства "Столиця", "Промжитлобуд", "Т.М.М.", "Побутрембуд" та "Інтернафтогазбуд", які уклали з університетом інвестиційні договори з грубим порушенням законодавства і розпочали на орендованих ділянках незаконні будівельні роботи.

Народні депутати наголошували, що в рішенні Комітету від 15 жовтня 2008 року на ім´я Генпрокурора України було направлено звернення для вжиття невідкладних заходів щодо припинення зловживань. Відповідні матеріали були направлені також до МВС України та Київському міському голові. Комітет постійно тримав на контролі вирішення цього питання, про що свідчить ще п´ять звернень на ім´я Генерального прокурора.

Однак ректорат університету в листі на ім´я голови Комітету Ігоря Калєтніка поінформував, що Генпрокуратура затягує судові процеси. В ньому, серед іншого, зазначалося, що "в судовому засіданні представником Генеральної прокуратури в усіх справах було заявлено клопотання про перенесення розгляду справи". Враховуючи соціальну напругу, наголошувалося на засіданні Комітету, затягування судових процесів навколо комерційної забудови університетської землі викликає цілком об´єктивну тривогу. Водночас Генпрокурора відкидає звинувачення в затягуванні процесу, а деякі зволікання обґрунтовує необхідністю додаткових перевірок, спричинених зацікавленістю в справі значного кола осіб.

За підсумками обговорення, Комітет ухвалив рішення "звернути увагу керівництва Генеральної прокуратури на бездіяльність, невиконання рішення Комітету від 15 жовтня 2008 року та відсутність її представника на засіданні Комітету і рекомендував притягнути винних працівників до дисциплінарної відповідальності".

За повідомленням Інформаційного управління ВР України

Наступна стаття »Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Протягом минулої доби в районі відсічі та стримування збройної агресії рф зафіксовано найбільшу кількість збройних провокацій

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.