Керівництво УНІАН готує розправу над своїм кореспондентом у Брюсселі

unian cenzura

 
Керівництво інформаційного агентства УНІАН намагається звільнити свого кореспондента в Брюсселі Сергія Воропаєва за пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України (прогул без поважних причин). Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).


Як повідомляє НМПУ, днями УНІАН не нарахував своєму кореспонденту в Брюсселі аванс, мотивуючи це його відсутністю на робочому місці. При цьому кореспондент продовжував виконувати свої обов’язки в Брюсселі, підтвердженням чому є оприлюднені за його підписом інформаційні повідомлення в стрічці новин агентства.

Раніше, 3 вересня цього року, генеральний директор агентства Вадим Осадчий в телефонній розмові з Сергієм Воропаєвим, який в цей день повертався з відпустки до Брюсселя для продовження виконання своїх функцій, заявив йому про намір закрити корпункт та запропонував прибути на робоче місце в Києві вже 5 вересня – перший робочий день після відпустки. В ході подальшого листування електронною поштою керівництво повідомило, що вирішило перевести свого кореспондента на іншу посаду. Такі дії суперечать 32-й статті Кодексу законів про працю України, згідно з якою працівник має бути попереджений про істотну зміну умов праці за два місяці.

5 вересня генеральний директор УНІАН направив на домашню адресу Сергія Воропаєва в Україні телеграму з вимогою дати пояснення своїй відсутності на робочому місці, а також погрозами звільнити за прогули.

Сергій Воропаєв працює в УНІАН з лютого 2004 року, а в брюсельському корпункті - з січня 2007 року.

НМПУ розцінює дії керівництва УНІАН щодо свого кореспондента в Брюсселі як такі, що продовжують сумну практику розправи над журналістами, які не бояться відстоювати право на професію та дотримання професійних стандартів. 28 серпня цього року генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий видав наказ №115-К, яким групу співробітників – членів медіа-профспілки було без попередження у встановлені законодавством терміни, без погодження із первинною профспілковою організацією НМПУ, «переміщено» до новоствореного Відділу телевізійного моніторингу. До цієї групи увійшли лише ті співробітники, які відкрито протестували проти цензури і фейкових новин як таких, які завдають шкоди репутації агентства.

Незалежна медіа-профспілка готує оскарження таких дій у суді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 жовтня розповів про наступні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.