Керівництво санаторію «Пуща-Озерна» відповість перед судом за розтрату коштів

prokuratura obolon

 
Прокуратурою Оболонського району розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб державного підприємства, які привласнили 2,5 млн гривень бюджетних коштів, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Оболонського району м. Києва.


У 2012 році керівництво санаторію уклало договір із товариством на реконструкцію та модернізацію систем гарячого водопостачання. Втім, як з’ясувалося, підприємство, яке за умовами договору мало надати вказані послуги, не спеціалізується на системах водопостачання. Фактично, службовці «Санаторного комплексу «Пуща-Озерна» завідомо уклали фіктивний договір, чим спричинили збитки державі в особливо великих розмірах.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Оболонського району внесла відомості до ЄРДР за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.