Прокуратура в апеляційному порядку домагатиметься перегляду вироку у справі «9 березня»

ukr kuchma

 
Прокуратура міста Києва оскаржуватиме в апеляційній інстанції рішення Голосіївського районного суду, яким прокуратурі було відмовлено у праві ініціювати перегляд вироку у справі щодо масових заворушень під час проведення громадсько-політичної акції «Україна без Кучми» у березні 2001 року.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У судовому рішенні зазначено, що вирок, ухвалений в порядку КПК України 1960 року, не може переглядатися за нововиявленими обставинами згідно з чинним кримінальним процесуальним законодавством.

«Так, дійсно, вирок було винесено по старому законодавству, а ми оскаржуємо його за новим законом. За логікою суду виходить, що всі старі вироки взагалі не можна переглядати за нововиявленими обставинами. Вони хочуть, щоб ми проводили розслідування згідно зі старим законодавством, але, зауважу, що наразі діє новий КПК і ми зобов’язані керуватися саме його нормами », - пояснив начальник відділу прокуратури міста Віктор Клименко.

Як повідомлялося раніше, прокуратурою вживаються всі можливі заходи для перегляду вироків стосовно осіб, незаконно притягнутих до кримінальної відповідальності з політичних мотивів внаслідок застосування вибіркового правосуддя. Зокрема, ініційовано перегляд судових рішень у справах про пошкодження пам’ятника Леніну в червні 2009 року та масові заворушення, пов'язані з проведенням в березні 2001 року громадсько-політичної акції «Україна без Кучми».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.