Прокуратура вимагає стягнути з автотранспортного підприємства 110 тис. гривень за самовільне знесення дерев

prok riev new

 
Прокуратура Дарницького району Києва в судовому порядку вимагає стягнути з автотранспортного товариства 110 тис. грн відновної вартості за знесення зелених насаджень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2013 році між КО «Київзеленбуд» та приватним товариством укладено охоронний договір, за умовами якого підприємство зобов’язувалось зберігати та утримувати в належному стані 69 дерев та прилеглі до них газони по вулиці Бориспільській.

Втім, прокурорською перевіркою встановлено, що замість того щоб доглядати за зеленими насадженнями, підприємці знищили майже половину з них. За розрахунками комунального об’єднання, сума збитків за видалення дерев становить 110 тис. гривень.

У позові до Господарського суду столиці прокуратура вимагає зобов’язати землевласника відшкодувати відновну вартість зелених насаджень та сплатити штраф за їх самовільне знесення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 14 жовтня розповів про гострі ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.