​ГПУ затримала заступника прокурора області при наданні неправомірної вигоди

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України спільно з Головним управлінням «К» Служби безпеки України викрито заступника прокурора Кіровоградської області під час надання неправомірної вигоди керівнику однієї з військових прокуратур. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.


Встановлено, що 28 січня 2017 року заступник прокурора Кіровоградської області передав військовому прокурору неправомірну вигоду у сумі 1 тисячі доларів США за неподання апеляційної скарги на судове рішення у справі за позовом військової прокуратури про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки, укладеного з приватним підприємцем.

Безпосередньо після вчинення злочину заступника прокурора області затримано слідчим Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

Затриманому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та на даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.