Прокуратура поновила на роботі працівника охоронної фірми, незаконно звільненого через мобілізацію

prok riev new

 
На вимогу прокуратури Подільського району столиці керівник приватної охоронної фірми поновив на посаді працівника, якого незаконно звільнив через мобiлiзацiю до Збройних сил України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Зокрема, встановлено, що у червні поточного року в порушення вимог законодавства роботодавець незаконно звільнив 39-річного мешканця Полтавської області з посади водія у зв’язку з призовом його на військову службу під час мобілізації.

За результатами перевірки прокуратурою району внесено подання на адресу керівника підприємства з вимогою негайно поновити чоловіка на роботі зі збереженням за ним середнього заробітку, як того вимагає закон.

На сьогодні подання прокуратури розглянуто та задоволено у повному обсязі.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, за громадянами,призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада та середньомісячний заробіток.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 7 жовтня розповів про ситуацію на фронті:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.