Відкрито кримінальне провадження за фактом постановлення суддею завідомо неправосудної постанови

gpu lutsenko zayava

 
Прокуратурою Київської області розпочато досудове розслідування за фактом постановлення суддею Бориспільського міськрайонного суду завідомо неправосудної постанови з метою незаконного притягнення до адміністративної відповідальності учасника мирної акції протесту, що відбувалась у період Революції Гідності.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Своїм рішенням суддя позбавив водія права керувати транспортним засобом строком на 3 місяці за ст. 122-2 КУпАП.

Вказана постанова винесена суддею без надання належної оцінки доказам по справі та показань свідків, без визначення мотивів відхилення доказів, на які посилався водій.

В подальшому цю постанову скасовано судом апеляційної інстанції.

Злочинні дії судді кваліфіковано за ст. 375 ч. 1 КК України, тобто постановлення суддею завідомо неправосудної постанови.

Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.