Прокуратура провела обшуки у осіб, причетних до розкрадання банківських коштів

prokuratura new

 
Прокуратурою міста Києва здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом розкрадання грошових коштів одного зі столичних банків (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Сьогодні в рамках розслідування цього кримінального провадження на підставі судових ухвал правоохоронцями було проведено низку слідчих дій. А саме, обшуки за місцем роботи, проживання, а також в автомобілях осіб, які можуть бути причетні до вчинення злочину.

Під час вказаних слідчих дій, які відбувалися неподалік станції метро «Арсенальна», один з фігурантів кримінального провадження з метою уникнення обшуку його автомобіля намагався втекти. У зв’язку з чим співробітниками спецпідрозділу міліції було здійснено постріли по колесах автівки, для того щоб припинити її рух.

Наразі чоловіка затримано. Постраждалих немає. Проводяться слідчі дії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.