Прокуратурою Київщини перевірено законність адміністративного затримання іноземців

prokuratura new

 
Прокуратурою Київської області перевірено законність затримання іноземців в адміністративному порядку управлінням Державної міграційної служби в Київській області. Встановлено, що територіальними підрозділами та управлінням ДМС в Київській області ігноруються вимоги ст. 263 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, найчастіше родичам не повідомляють про затримання особи, а також проводять огляд затриманого без понятих.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Крім того, виявлено факти затримання осіб без складання протоколів про адміністративні правопорушення, внаслідок чого правопорушники змогли уникнути адміністративної відповідальності.

Залишається гострим питання щодо забезпечення участі перекладачів при складанні протоколів про адміністративні затримання.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області внесено вказівку начальнику управління Державної міграційної служби в області.

Питання обмеження особистої свободи іноземців і надалі перебуватиме на контролі органів прокуратури Київської області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.