Прокуратура відзначила 100 днів неявки Олега Ляшка до слідчого

100 lyashko

 
Генеральна прокуратура України звертається до народного депутата Олега Ляшка з настійливою пропозицією знайти у своєму графіку час для спілкування зі слідчим. Сьогодні 100-й день неявки парламентаря до прокуратури у справі щодо пропонування депутатам фракції «Радикальної партії» хабара за неголосування за зняття депутатської недоторканості із Сергія Клюєва.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передають «Конфлікти і закони».

Процедура допиту займе набагато менше часу, ніж той час, який був проведений Олегом Ляшком на закордонному відпочинку, про що стало відомо з повідомлень у засобах масової інформації.

Після закордонного вояжу народному депутату варто згадати не тільки про свої права на відпочинок, але і про обов’язки, які покладені на нього присягою народного депутата України, а саме - суворе дотримання Законів України, які передбачають своєчасне прибуття за викликом до слідчого, надання правдивих показів під час досудового розслідування, зазначають у відомстві.

«Ігнорування викликів слідчого Олегом Ляшком унеможливлює висунення додаткових обвинувачень Сергію Клюєву», - підкреслюється у повідомленні.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.