Під вартою опинився міліціонер, який отримав 4000 тисячі доларів хабара

prokuratura new

 
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 689 тисяч гривень начальнику відділу Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління МВС України в Київській області.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Неправомірну вигоду у сумі 4 тисяч доларів США правоохоронець вимагав та отримав від чоловіка за зняття заборони в’їзду на територію України його батька.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

  +0 #1 Валентин 22 окт. 2015 г., 15:53:01
Да ВСЮ милицию надо расформировать и отправить воевать с сепаратистами! Своими глазами видел, как сержант приехал в магазин на крутом джипе! и купил телевизор больше метра по диагонали! За зарплату?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.