Раніше судимий чоловік проведе за гратами 8 років за вбивство співмешканки

prokuratura new

 
Прокуратура Київської області в Апеляційному суді довела обгрунтованість вироку суду першої інстанції стосовно чоловіка, котрий забив до смерті співмешканку. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Розпиваючи спиртні напої, неодноразово судимий чоловік почав сваритися зі своєю дівчиною. Після словесної суперечки, чоловік почав наносити удари по тілу жінки. Від завданих травм потерпіла померла в реанімації.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Вироком Макарівського районного суду Київської області чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі. Вважаючи призначене покарання занадто суворим, захисник злочинця подав апеляційну скаргу.

Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури Київської області щодо залишення вироку суду першої інстанції без змін та відсутності підстав для пом’якшення покарання.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.