На Донеччині за матеріалами СБУ судді повідомлено про підозру у винесенні неправосудного рішення

femida lutsenko

 
Співробітники Служби безпеки України викрили факт винесення завідомо неправосудної ухвали суддею одного з районних судів Маріуполя. Про це повідомляє прес-центр Служби Безпеки України, передають «Конфлікти і закони».


Представник Феміди неправомірно змінив запобіжний захід зловмиснику, який намагався ввезти понад вісім мільйонів гривень та 82 тисячі доларів США на тимчасово окуповані терористами «ДНР» території України. СБУ відкрило стосовно нього кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України.

Суддя призначив зловмиснику заставу у розмірі 70 тисяч гривень, хоча особам, які підозрюються або обвинувачуються у фінансуванні тероризму такий запобіжний захід не застосовується згідно з ч. 5 ст. 176 Кримінально-процесуального кодексу України.

За матеріалами СБ України Генеральна прокуратура повідомила судді про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.