У Борисполі за тиждень арештовано чотирьох іноземців, яких розшукує Інтерпол

borispil interpol

 
За клопотаннями прокурорів Бориспільської міжрайонної прокуратури судом упродовж тижня обрано тимчасовий арешт відносно чотирьох іноземних громадян, які розшукуються по лінії Інтерпол за вчинення злочинів на території Бельгії, Йорданії та РФ.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Зокрема, арештовано трьох громадян Ізраїлю та одного громадянина Грузії строком на 40 діб для вирішення питання щодо їх екстрадиції. Вказані особи розшукуються за злочини у сфері обігу наркотиків та злочинів проти власності (шахрайство, розбійний напад).

Нагадаємо, з вересня поточного року в аеропорту «Бориспіль» на повну силу запрацювала нова система доступу до пошукових баз Інтерполу для українських силовиків. Нова система в першу чергу полегшила затримання злочинців прикордонникам, які в подальшому передають затриманих для оформлення та арешту до органів внутрішніх справ та прокуратури.

Загалом, за не повні два місяці, при спробі перетину кордону, затримано 11 іноземців, які розшукуються Інтерполом.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.