До суду скеровано обвинувальний акт відносно чиновника, викритого на хабарництві

prok kiev new

 
Київською місцевою прокуратурою №4 направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника відділу систем управління якістю і стандартизації одного з територіальних державних підприємств, викритого на одержанні хабаря у сумі 15 тис. гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Встановлено, що вказані кошти посадовець вимагав та одержав від підприємця за сприяння у видачі сертифіката якості та відповідності на меблеву продукцію. При цьому посадовець підробив ряд документів, необхідних для отримання цього документу.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Обвинувальний акт скеровано до Дніпровського райсуду для розгляду по суді.



Коментарі

  +0 #1 Нерыгыанал з України 9 февр. 2016 г., 13:51:13
Ось побачите, Суд наш гуманний покарає цього хабарника дуже суворо- засудить до 3-х років позбавлення волі з відстрочкою на 3 роки!!! Якщо станеться не так, можна буде на мене плюнути!!!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.