Прокуратура вимагає повернути з незаконного володіння комунальні приміщення вартістю понад 3,5 млн гривень

prok kiev new

 
Київська місцева прокуратура №2 заявила позов до Господарського суду столиці з вимогою повернути з незаконного володіння нежитлові приміщення вартістю понад 3,5 млн гривень, що розташовані у провулку Руднєва в Дарницькому районі столиці


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У 2008 році між Фондом приватизації комунального майна та приватним підприємством було укладено договір купівлі-продажу групи нежитлових приміщень №1 - №9 та №1 - №28 загальною площею 856 м².

Проте з'ясувалося, що покупець сплатив лише 10% від вартості комунального майна. Незважаючи на це, державний реєстратор ГУ юстиції в місті Києві оформив право власності на приватну фірму. Після чого з метою подальшого відчуження права власності вказані приміщення були перепродані іншим приватним структурам.

Зважаючи на виявлені порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування вказаних нежитлових приміщень та визнання недійсним договір купівлі-продажу.

Крім того, місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням державного реєстратора у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.