У Фастові відкрито «справу лікарів», які не виявили туберкульозу у вчителя

fastiv

 
Установлено, що 65-річний вчитель однієї зі шкіл м. Фастова проходив влітку 2015 року плановий медичний огляд, згідно якого отримав висновок про профпридатність терміном до липня 2016 року.


Втім, вже у січні поточного року вчитель звернувся до Інституту фтизіатрії та пульмонології, де у нього було діагностовано туберкульоз легені відкритої форми, яка є небезпечною для здоров’я оточуючих.

Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

За вказаним фактом Фастівською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

У ході досудового розслідування буде також надана оцінка діям керівництва органів охорони здоров’я, освіти та навчального закладу щодо забезпечення безпечних умов для навчання учнів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.