ГПУ розглядає офіційне звернення народних депутатів щодо використання коштів, виділених на реформу органів прокуратури

kutsenko reforma

 
У середу, 16 березня, прокурор Генеральної прокуратури України В. Куценко повідомив, що до ГПУ надійшло офіційне звернення від народних депутатів України щодо використання грошей, спрямованих до України американськими і європейськими партнерами для проведення реформи органів прокуратури.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

«Аналогічне звернення близько 50 народних депутатів спрямували до Сенату США, окремим сенаторам», - зазначив В. Куценко. Він повідомив, що прокуратурою проводились перевірки щодо коштів, які виділялись закордонними партнерами на реформу прокуратури, але на офіційні рахунки прокуратури не надійшли.

«У зв’язку із надходженням звернення народного депутата України, інформацію, зазначену в ньому, буде внесено до ЄРДР, що фактично дасть старт серйозному розслідуванню, в рамках якого будуть допитані, в тому числі, і працівники прокуратури, і високопосадовці нашої структури, які відповідали за реформи», - підкреслив В. Куценко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.