Службовців відділу освіти викрито на розкраданні бюджетних коштів у сумі близько півмільйона гривень

minosviti

 
Кагарлицькою місцевою прокуратурою установлено, що у 2015 році між відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій та товариством укладено договір на опалення шкільного закладу. Згідно умов договору школу мали опалювати за рахунок вугілля. Вартість таких послуг становить 1 073 901 гривень.


Втім, протягом опалювального періоду приміщення школи опалювалось дровами. За опалювальний період дровами необхідно було заплатити значно меншу частину коштів.

За цим фактом Кагарлицькою місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 КК України за фактом незаконного привласнення коштів місцевого бюджету службовими особами відділу освіти однієї з райдержадміністрацій Київської області.

Наразі встановлюється сума збитків, завданих внаслідок таких дій службовців та підприємців.

Досудове розслідування триває, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.