​Керівництво Київської митниці сприяло незаконному ввезенню в Україну продукції на суму майже 70 млн

Прокуратурою Київської області спільно з працівниками УВБ ГУ ДФС у Київській області у рамках кримінального провадження зареєстрованого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, проведено одночасно 16 обшуків з метою виявлення продукції, яка ввезена на територію України на суму майже 70 млн гривень, з порушенням митного контролю.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Установлено, що посадовими особами Київської митниці ДФС, з метою одержання неправомірної вигоди, не здійснено контроль під час ввезення рядом підприємств на територію України товарів, а саме автомобільних шин, протягом поточного року за заниженою вартістю.

З метою викриття злочинної схеми та вилучення товарів, які ввезені з порушенням митного законодавства, прокуратурою одночасно проведено 16 санкціонованих обшуків у Київській митниці ДФС, а також на підприємствах та складських приміщеннях, де зберігалася ввезена продукція.

Досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії.

Фото depcontrol.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.