​Екс-заступник директора бронетанкового заводу вкрав 23 млн грн, виділених на ремонт бойової техніки

Військова прокуратура Західного регіону України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього заступника директора – начальника відділу матеріально-технічного забезпечення ДП «Житомирський бронетанковий завод» та директора комерційного товариства, які, зловживаючи службовим становищем, заволоділи державними коштами держпідприємства у сумі понад 23 млн грн.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Указані кошти були виділені державою на ремонт бронетанкової техніки, яка у подальшому мала бути спрямована в район проведення АТО на Сході країни.

13 грудня 2016 року обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні скеровано до Житомирського районного суду Житомирської області для розгляду по суті.

Фото wartime.org.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.