​У Кременчузі затримали серійного крадія

У Кременчузі поліцейські Глобинського відділу поліції спільно з правоохоронцями Кременчука затримали автомобіль AUDI під керуванням 33-річного чоловіка. Затриманий раніше потрапляв в поле зору правоохоронців Кременчука за реалізацію наркотичних речовин, повідомляє прес-служба Національної поліції України.


Під час санкціонованого обшуку в транспортному засобі затриманого виявлено речові докази у низці крадіжок з приватних домогосподарств, балаклаву, рукавиці, кілька фомок та металевих ножиць, що слугували для відкриття приміщень та пошкоджень металевих ґрат.

Під час затримання транспортного засобу чоловік намагався тікати та не виконував вимоги працівників Глобинського відділу, а зупинився, лише коли транспортний засіб занесло до узбіччя.

За фактом скоєного розпочато кримінальне провадження за ч. 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі перевіряється причетність підозрюваного до низки інших правопорушень.

За скоєне законом передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.