​Викрито цивільну особу, яка намагалась надати хабар співробітнику СБУ

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України в Житомирській області під час надання неправомірної вигоди затримано громадянина України.


Як повідомляє прес-служба ГПУ, вказана особа представилася представником приватних підприємців, які займаються заготівлею і обробкою деревини, та запропонувала співробітнику відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Житомирській області сплачувати йому в середньому 4 тис грн кожного місяця за непроведення перевірки щодо походження лісоматеріалів.

Під час передачі 4 тис грн співробітнику СБУ цивільну особу було затримано, а кошти вилучено.

Готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Фото ar.volyn.u



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.