​НАБУ оприлюднило підсумки діяльності у грудні 2018 року: 302 обвинувачених та 153 підозрюваних у топ-корупції

У роботі детективів Національного антикорупційного бюро України — 635 кримінальних проваджень, під час розслідування яких повідомлено про підозру у вчиненні злочину 153 особам. Ще 302 особи набули статус обвинувачених: розслідування вчинених ними злочинів завершено. Такими є підсумки грудня 2018 року, повідомляє прес-служба НАБУ.


Так, впродовж останнього місяця 2018 року детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру:

позаштатному раднику генерального директора Державного космічного агентства України та довірена особа, яких слідство вважає причетними до завдання 8,245 млн дол. США збитків ДП «Укркосмос»;

судді одного з районних судів м. Маріуполь разом зі своїм помічником, викриті на одержанні неправомірної вигоди за винесення рішення у справі про адміністративне правопорушення.

У грудні детективи завершили розслідування низки кримінальних проваджень. Серед них:

за фактом отримання неправомірної вигоди в розмірі 15 тис. дол. США прокурором Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури;

за підозрою у розкраданні коштів, виділених для внутрішньо переміщених осіб, начальником Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації;

за підозрою екс-керівника Державної екологічної інспекції України у декларуванні недостовірної інформації.

Підозрюваним та їхнім захисникам відкрито матеріали для ознайомлення.

Кількість розслідуваних кримінальних проваджень, в яких складено та скеровано до суду обвинувальний акт, зросла до 176. З-поміж іншого, йдеться про розслідування стосовно:

посадовця Служби безпеки України, викритого на отриманні 47,5 тис. дол. США неправомірної вигоди від осіб, які в незаконній спосіб отримали громадянство України (ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України);

колишнього президента ПрАТ «Сі Трайдент» та екс-директора судновласної компанії, які обвинувачуються у завданні понад 219 млн грн збитків морському торговельному флоту України (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України).

Фото прес-служби НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.