​За матеріалами Резонансу ДБР розпочало розслідування

Центральним апаратом Державного бюро розслідувань 18 лютого 2019 року до ЄРДР внесено інформацію про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України за фактом публікації на сайті Резонанс журналістського розслідування Ярослава Берендакова НА ДЕЖУРСТВО БЕЗ ОРУЖИЯ: КТО ОТВЕТИТ ЗА ХАЛАТНОСТЬ.


Про це повідомила перший заступник Директора ДБР Ольга Варченко і соцмережі Facebook, оприлюднивши копію відповідного документу.

У Єдиному реєстрі досудових розслідувань вказано, що «відповідно до повідомлення, розміщеного на сайті Резонанс, встановлено, що 24.02.2018 за вказівкою керівництва Управління патрульної служби в Одеській області Департаменту патрульної поліції НПУ інспектор роти №4 Даниленко Р.В. заступив на службу без отримання табельної вогнепальної зброї». На чергуванні на Привокзальній площі в Одесі патрульний Даниленко «під час охорони громадського порядку отримав від футбольних фанатів тілесні ушкодження».

Роман Даниленко. Фото resonance.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.