​НАБУ повідомило про підозру ще двом особам у розкраданні землі у передмісті Києва

Загальна кількість підозрюваних у розкраданні особливо цінної землі в Києво-Святошинському районі зросла до дев’яти. 19 березня 2019 року ще двом особам повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.


Зокрема, йдеться про:

- екс-головного вченого секретаря НААН (ч.5 ст.191, ч.3 ст.15 ч.5 ст.191, ч.1 ст.366 КК України);

- екс-заступника начальника Головного управління Держземагентства в Київській області (ч.5 ст.191, ч.3 ст.15 ч.5 ст.191 КК України).

Раніше, 14 березня, статус підозрюваних у справі набули семеро осіб. Із-поміж них — посадовці Національної академії аграрних наук, Держземагентства в Київській області та Служби безпеки України.

Як встановили детективи НАБУ, впродовж 2013-2014 років підозрювані ініціювали ухвалення низки рішень, внаслідок яких 15,12 га державних земель незаконно перейшли в приватну власність. Йдеться про ділянки в передмісті Києва (село Гатне), які мали статус особливо цінної землі й повинні були використовуватися виключно з дослідницькою метою.

Детальніше про корупційну схему: https://bit.ly/2THqoTW.

Інфографіка: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/40445328803/in/dateposted/.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.