​Екс-посадовцю Інституту титану повідомлено про підозру

19 липня 2019 детективи Національного бюро затримали екс-першого заступника генерального директора державного науково-дослідного та проектного Інституту титану, а прокурори САП повідомили про підозру у завданні 1,258 млн дол. США шкоди цій установі. Дії посадовця кваліфіковано за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба НАБУ.


За даними слідства, колишній посадовець у змові з іншими особами впродовж 2012-2013 рр забезпечив перерахування Інститутом титану іноземній компанії (Британські Віргінські острови) 1,258 млн дол США за роботи та послуги, які, як з’ясувало слідство, насправді не надавались, чим завдав шкоду інтересам держави в особливо великому розмірі.

20 липня 2019 року Солом`янський районний суд м. Києва обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а також покладено обов`язки носити електронний засіб контролю (браслет), здати всі паспорти до відповідних органів.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.