​На Одещині правоохоронці затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітнього

Про сексуальне насилля з боку невідомого чоловіка дев’ятирічний хлопчик розповів родичам, до яких приїхав у гості, і ті відразу зателефонували у поліцію. Правоохоронці негайно виїхали на місце події та з’ясували, що злочин був скоєний на місцевому ставку, коли дитина рибалила. Зловмисник підійшов до хлопчика зі спини, закрив рот долонею та потягнув до сторожового будиночка, де зґвалтував, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Вжитими заходами за кілька годин особу підозрюваного було встановлено. Він виявився 63-річним охоронцем ставка. Чоловіка затримали в іншому селі - за місцем його мешкання. Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. До обрання запобіжного заходу його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За подібний злочин законом передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Досудове розслідування триває.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.