​Посадовця регіонального відділення Фонду держмайна затримано під час отримання неправомірної вигоди - 30 тисяч доларів США

Генеральною прокуратурою України спільно з ДБР та СБУ під час розслідування кримінального провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України, викрито та затримано начальника одного з відділів регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській, Донецькій та Луганській областях.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За версією слідства, вказаний посадовець вимагав та отримав від директора одного з державних підприємств неправомірну вигоду в сумі 30 тисяч доларів США за сприяння у погодженні документів стосовно розпаювання земель вказаного підприємства, а також у продовженні контракту щодо подальшого перебування останнього на посаді директора. Під час обшуку у домоволодінні вказаної особи виявлено та вилучено грошові кошти на суму понад півмільйона доларів США.

Посадовця затримано одразу після одержання неправомірної вигоди 30 тисяч доларів США та повідомлено про підозру.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.