​Судді з Львівщини, вдруге викритому на хабарі, повідомили про підозру

2 березня 2020 року в.о. голови одного з районних судів Львівської області, викритому «на гарячому», повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України («Одержання неправомірної вигоди). Документ підписав Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє прес-служба НАБУ.


Як встановило слідство, служитель Феміди вимагав неправомірну вигоду за сприяння у непритягненні особи до адміністративної відповідальності. Одразу після отримання грошей його викрили детективи Національного бюро.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із грудня 2019 року.

Зауважимо, що цього суддю вдруге притягають до кримінальної відповідальності в межах розслідування Національного бюро. У попередній раз це сталося наприкінці 2018 року. Тоді служителя Феміди викрили на отриманні 1 тис. євро за непритягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Розслідування цього епізоду закінчено, справа слухається в суді.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.