​Справу очільниці регіональної ДПС скеровано до суду

6 липня 2020 року прокурори САП скерували до суду складений детективами НАБУ обвинувальний акт стосовно в.о. начальника ГУ Державної податкової служби та в.о. першого заступника начальника ГУ ДПС однієї з областей. Дії обвинувачених кваліфіковані за ч.3 ст. 369 КК України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»).


Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Як встановило слідство, начальниця регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цієї ж області щомісячно надавати йому неправомірну вигоду у розмірі 25 тис. дол. США. Натомість той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, зокрема кримінальної.

Слідство задокументувало факт надання неправомірної вигоди, яка мала стати першим траншем у започаткованій «взаємодії» з посадовцем регіональної прокуратури.

Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро та прокурори САП за підтримки Генеральної прокуратури здійснювали з грудня 2019 року до квітня 2020 року. 13 січня 2020 року посадовцям ДПС повідомили про підозру.

Фото з відеоролика НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.