​ДБР блокувало злочинну схему з вимагання неправомірної вигоди у підприємців, яку організував податківець

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику одного з відділів Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області. Слідством встановлено, що посадовець вимагав від місцевого підприємця щомісячну неправомірну вигоду у сумі 100 тисяч гривень, повідомляє прес-служба ДБР.


За гроші обіцяв не реагувати на порушення з підакцизною продукцією та не притягувати підприємця до кримінальної відповідальності. До злочинної схеми посадовець також залучив цивільну особу в якості посередника.

Правоохоронцями задокументовано два епізоди отримання підозрюваним неправомірної вигоди на загальну суму 170 тисяч гривень.

Таким чином, співробітник Державної фіскальної служби України підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 ККУ).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Харківська обласна прокуратура. Оперативний супровід — УСБУ в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Фото dbr.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.