​НАБУ відкрило матеріали справи про корупцію в аеропорту «Бориспіль»

НАБУ та САП завершили розслідування факту завдання понад 16,5 млн грн збитків у результаті незаконного розпорядження майном державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (далі — ДП «МА «Бориспіль»). 2 лютого 2021 року двом підозрюваним відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду, повідомляє прес-служба НАБУ.


Серед підозрюваних: колишній керівник підприємства — ч.2 ст.364 («Зловживання владою або службовим становищем») КК України; начальнику служби орендних відносин — ч.5 ст.27, ч.2 ст.364 КК України.

Як з’ясувало слідство, службові особи ДП «МА «Бориспіль» у 2016-2017 роках на підставі укладених договорів попередньої оренди неправомірно передавали приміщення суб’єктам підприємницької діяльності поза конкурсом за заниженою вартістю. За трьома незаконними договорами розмір завданої ДП «МА «Бориспіль» шкоди перевищує 16,5 млн грн. Оскільки майно належить державі, передавати його в оренду має право виключно Фонд державного майна України за відповідною конкурсною процедурою та з погодження Міністерства інфраструктури як уповноваженого органу управління.

За даними слідства, службові особи ДП «МА «Бориспіль» припинили укладання попередніх незаконних договорів в інтересах представників суб’єктів підприємницької діяльності лише за відповідними Рекомендаціями Національного бюро про усунення причин та умов, що сприяють вчиненню кримінального правопорушення.

Зазначені факти детективи НАБУ розслідували з червня 2019 року.

Нагадуємо, у вересні 2020 року НАБУ припинило п’ятирічну корупційну схему, що призвела до завдання понад 16,5 млн грн шкоди держпідприємству.

Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.