​На Миколаївщині судитимуть екс-працівника ДСНС, який вдома зберігав кілограм канабісу

Слідчі ТУ ДБР у місті Миколаєві завершили відносно колишнього працівника державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Досудовим розслідуванням встановлено, що влітку 2020 року працівник ДСНС вирощував рослини коноплі на території домоволодіння за місцем свого проживання. Надалі він готував для вживання канабіс, повідомляє прес-служба ДБР.


13 листопада 2020 року проведено санкціонований обшук за місцем проживання вказаної особи та членів його сім’ї, які не були обізнані у його протиправній діяльності, в ході якого було виявлено та вилучено дозріле насіння та 1 кущ коноплі, фрагменти пластикових пляшок із нашаруванням екстракту канабісу та майже 1 кг канабісу в сухому вигляді.

Таким чином, особа обвинувачується у незаконному виробництві, виготовленні, зберіганні наркотичного засобу без мети збуту у великих розмірах (ч. 2 ст. 309 КК України).

Обвинувальний акт направлено до суду.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Миколаївською обласною прокуратурою.

Фото dbr.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.