​СБУ викрила кіберполіцейських на вимаганні 150 тисяч гривень хабара у потерпілого

Гроші вони вимагали у потерпілого, який звернувся до поліції з заявою про злочин. Хакери намагалися викрасти з банківського рахунку комерсанта 900 тисяч гривень, але банк заблокував транзакцію як підозрілу.


Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-центр СБ України.

Щоб розблокувати кошти, бізнесмен мав надати в фінустанову документ про відкриття кримінального провадження за фактом спроби крадіжки грошей.

Але кіберполіцейські зажадали «винагороду». І в момент передачі хабара були затримані.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Фото facebook.com/SecurSerUkraine



Коментарі

  +0 #1 Александр 11 мая 2021 г., 06:10:42
Обращался по телефону в управление киберполиции о мошеннических действиях в банковской сфере группы лиц , так там мне предложили обратиться в полицейский отдел по месту жительства . Бесполезная контора , паразитирующая на наших налогах..

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.