​У Кременчуці правоохоронці та рятувальники ведуть пошуки зниклого 8-річного хлопчика

Близько 21 години, 10 липня, до поліції надійшло повідомлення про те, що поблизу озера колишніх «артскладів» зникла дитина 8 років. На місце виклику негайно прибули поліцейські. 38-річна кременчужанка розповіла їм, що не може знайти свого 8-річного сина Анатолія. До пошуків зниклого хлопчика залучено всі підрозділи поліції міста Кременчука, військовослужбовці Національної Гвардії України, кінологи та експерти поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Вранці, 11 липня, особовий склад поліції Кременчука після загального інструктажу керівником поліції Іваном Жуком приступив до прочісування території, де відпочивав хлопчик з рідними.

До пошуків долучилися рятувальники і водолази державної служби з надзвичайних ситуацій та комунального підприємства «Кременчук аква сервіс».

Наразі на місці події тривають пошукові заходи.

Інформацію про хлопчика поліція просить надавати на лінію «102» чи за телефоном +380 (98) 739 26 30.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.