Туристы теперь смогут осматривать место, где казнили Чаушеску

mesto rasstrela

 
Страницу истории с диктатором Чаушеску румыны уже перевернули. Но до последнего времени никто не мог попасть на место казни диктатора, расположенное в военном гарнизоне города Тырговиште.


После 25 декабря 1989, даты казни Чаушеску, место казни диктатора не посещалось, но теперь власти Румынии решили, что это место должно быть доступно для туристов.

С сентября туристы смогут посещать гарнизон. Стоимость посещения выставки составит 7 румынских леев (16 гривен, 85 копеек).

Туристы смогут увидеть стену, у которой расстреляли Чаушеску и его жену Елену. Сообщается, что стене вернули те цвета, в которые она была выкрашена в момент казни. Публике будут представлены кровати, на которых супруги спали накануне расстрела, а также кровать их охранника.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.