В Twitter финал Евро-2012 установил абсолютный рекорд сообщений

final twitter

 
Количество твитов, посвященных игре между Испанией и Италией в финале Чемпионата Европы по футболу, в пиковый момент достигло 15 358 сообщений в секунду.


Это рекорд по количеству сообщений о спортивном событии в секунду, хотя он не перекрывает абсолютный рекорд Twitter – 25 088 сообщений в секунду – установленный во время выхода в Японии популярного аниме «Замок в Небе» в декабре 2011 года.

Всплеск частоты записей произошел после четвертого гола, забитого в ворота Италии. Всего за три недели чемпионата пользователи написали 16,5 млн твитов о событии. Как показывает опубликованная сервисом микроблогов статистика, пики количества твитов в секунду приходились на время сразу после гола в том или ином матче, а общее количество твитов возрастало во время открытия, полуфинала и финала Евро-2012, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.