На авиашоу в Англии разбился раритетный самолет. Пилот погиб

raritet

 
В британском графстве Бедфордшир воскресное авиашоу закончилось трагедией - потерпел крушение участвовавший в мероприятии самолет, который был выпущен в начале прошлого века. Пилот погиб, сообщает телерадиокорпорация BBC. 


В результате падения машины пилот был госпитализирован с тяжелыми травмами и скончался в больнице, передает РИА Новости. Имени погибшего полиция не раскрывает.

После крушения самолета шоу было прекращено, полиция и спасательные службы ликвидировали последствия ЧП и начали его расследование.

По предварительным данным, причиной трагедии стала техническая неисправность раритетной техники.

Самолет Havilland DH 53, который пилотировал погибший летчик, был произведен в 20-х годах прошлого столетия. Впервые летательные аппараты этой модели были представлены в 1925 году. Всего было произведено 15 единиц Havilland DH 53, некоторое время они использовались в ВВС Великобритании, сообщает newsru.com.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.