У Києві чиновник за 12 тисяч гривень заплющував очі на незаконне розміщення МАФів

prokuratura obolon

 

Рішенням суду посадовцю Святошинської районної державної адміністрації в м. Києві, викритого на хабарі, обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі майже 30 тис гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Святошинського району міста Києва.


Головний спеціаліст відділу архітектури та землекористування РДА вимагав та отримав 12 тис. гривень від приватного підприємця за невжиття заходів реагування на незаконне розміщення МАФу.

Під час спільної операції працівників прокуратури Святошинського району та райуправління міліції 28 травня посадовця було затримано «на гарячому» в автомобілі біля будинку, де він проживає.

Держслужбовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України («Одержання хабара»).

Рішенням слідчого судді районного суду чиновник відсторонений від посади на час проведення досудового слідства. На даний момент правоохоронцями перевіряється його службова діяльність на зазначеній посаді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.