СБУ попередила створення і використання «брудної» іонізуючої бомби

ion

 
Контррозвідкою СБ України вилучено з незаконного обігу джерело іонізуючого випромінювання з можливим вмістом урану-235 вагою майже 1,5 кг. Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».


30 квітня ц.р. на території Чернівецької області СБУ затримала 9 осіб: громадян України та, за попередньою інформацією, одного громадянина РФ.

Небезпечна речовина була ввезена на територію України з самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки на автомобілі з іноземними номерами. Радіоактивна речовина зберігалася у контейнері кустарного виробництва.

Під час проведення невідкладних слідчих дій отримано інформацію, на підставі якої СБУ не виключає, що метою затриманої злочинної групи було створення «брудної» бомби та її використання під час масових акцій у південно-східних регіонах України для дестабілізації соціально-політичної ситуації в державі.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.265 (незаконне поводження з радіоактивними матеріалами) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.