Каплін: Армія може стати на бік народу

kaplin armiya

 
Армія повинна бути поза політикою і не втручатися у внутрішню політику в Україні. Про це заявив народний депутат від «УДАРу», секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Каплін, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«Завдання армії - це захист країни від зовнішніх посягань, захист її цілісності. Не може армія бути учасником політичних процесів. Вона повинна бути поза політикою», - зазначив Сергій Каплін.

Він також зазначив, що влада неодноразово тиснула на військових генералів і керівників військових частин. Але, за словами, Капліна, якщо влада почне говорити з військовими мовою ультиматумів, то солдати в цій ситуації можуть стати на бік народу.

«Чинна влада довела армію до зубожіння. Армію профінансували на 40% від потреб. Відбувається масовий розпродаж майна і землі Міноборони, не профінансовано перехід на контрактну армію. І якщо зараз влада хоче втягнути у політичний конфлікт військових, то я переконаний, що солдати стануть на бік народу», - сказав Каплін. 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.