Белорусские футболистки судятся за невыплаченные зарплаты

futbolistkiФутболистки брестской женской команды «Виктория-86» судятся с работодателем из-за того, что им не платят зарплату.

Юлия Ракитянская уже отсудила более 5 миллионов рублей, рассказал svaboda.org юрист профсоюза РЭП из Бреста Владимир Малей:

«К нам обратилась футболистка из ОО «Спортивный клуб «Виктория-86». Она там работает вторым вратарем, и с ней был заключен контракт. Получилось, что 13 человек за сентябрь-декабрь 2011 года не получили зарплаты, среди которых и Юлия Ракитянская. Я написал иск о взыскании долга с работодателя в пользу Ракитянскай. В результате суд решил взыскать с работодателя в пользу футболистки 5 миллионов 183 тысячи 150 рублей».

Как рассказал Малей, это уже вторая футболистка, которая судилась из-за невыплаченной зарплаты.

Управление физической культуры Брестского облисполкома сообщило спортсменкам, что ситуация с невыплатой зарплаты сложилась из-за сокращения финансирования: вместо прежних 320 миллионов Управлению было выделено только 200, сообщает charter97.org.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.