​Завершено розслідування за підозрою футболіста в одержанні хабара за «злиття» матчу

Слідчими управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України продовжується робота з викриття учасників «договірних» матчів у рамках проведення чемпіонату України U-21 сезону 2015/2016, та спільно з прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у ще одному кримінальному провадженні за підозрою футболіста-професіонала у пропозиції надання неправомірної вигоди, наданні такої вигоди та прийнятті пропозиції та одержання неправомірної вигоди за проведення матчу за заздалегідь відомим сценарієм.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Установлено, що футболіст-професіонал одного із футбольних клубів України у рамках проведення чемпіонату України U-21 сезону 2015/2016 у серпні 2015 року отримав та прийняв пропозицію забезпечити фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди, після чого надав вказану пропозицію іншим гравцям клубу, на яку вони погодилися та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в футбольному матчі, за що отримали неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 170 тис грн.

Продовжуючи злочинну діяльність та маючи на меті отримання грошової винагороди, вказаний футболіст-професіонал одного із футбольних клубів України у рамках проведення чемпіонату України U-19 сезону 2015/2016 у жовтні 2015 року, у якому він участі не брав, надав пропозицію забезпечити фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди іншим гравцям клубу, на яку вони погодилися та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в футбольному матчі, за що отримали від нього неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 470 тис грн.

26.09.2016 за результатами розслідування та наявності достатніх доказів цьому любителю легкої наживи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 354, ч. 4 ст. 354 КК України, та за результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що 22.08.2016 за результатами розслідування та наявності достатніх доказів до суду скеровано обвинувальний акт для розгляду по суті відносно двох футболістів-професіоналів одного із футбольних клубів України та 15.09.2016 суддею постановлено обвинувальний вирок відносно цих осіб, за яким кожному з них призначено покарання у виді штрафу в розмірі 8 500 грн.

На даний час досудове розслідування продовжується, вживаються усі заходи для встановлення та притягнення інших футболістів-любителів «легкої наживи» до відповідальності.

Довідково: ч. 2 ст. 354 та ч. 4 ст. 354 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу або громадських робіт або обмеження волі або позбавлення волі.

Фото ex.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.