Апеляційний суд залишив в силі вирок Павліченкам

sme pavlichenkiv1

 

Апеляційний суд Києва залишив без задоволення апеляційну скаргу Дмитра та Сергія Павліченків на вирок Голосіївського райсуду столиці, яким їх було визнано винними у вбивстві судді Зубкова. Про це поінформувала державний обвинувач у справі Наталія Сьома, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Києва.


«Вина Дмитра та Сергія Павліченків у вбивстві суді Сергія Зубкова повністю доведена на стадії досудового слідства та в ході судового слідства судами першої та апеляційної інстанції», – наголосила прокурор.

За словами Н. Сьоми, доводи, наведені в апеляціях захисту та засуджених, є припущеннями та були спростовані наявними в матеріалах кримінальної справи доказами, зокрема, висновками проведених дактилоскопічних, судово-медичних, судово-молекулярних генетичних експертиз.

Нагадаємо, вироком Голосіївського райсуду столиці від 02.10.2012 Дмитра Павліченка засуджено до довічного ув’язнення, Сергія Павліченка – до 13 років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.